Zdjęcia od chrztu Aleksandra

Zdjęcia od chrztu Aleksandra były jego trzecią sesją w naszym studio fotograficznym. Pierwsze fotografie malucha niewiele jeszcze mówiły o nim, bo skrywał się w brzuszku mamy, ale bez jego udziału sesja ciążowa rodziców nie miałaby tyle ciepła i miłości.
Za drugim razem to on w dużej mierze zdecydował jak ma przebiegać fotografowanie dziecka, które skończyło dopiero jeden miesiąc.
Przy trzecim spotkaniu tematem były również zdjęcia studyjne malucha. Aleksander kontynuował swoją rolę zarządzającego i zdecydował, że fotografowanie dziecka z okazji chrztu ma być przyjemne, fajne i zabawne. Rodzice i chrzestni oraz fotograf nie mieli tu nic do gadania. Mało tego, sam wybierał sobie zabawki i plan zdjęciowy. W końcu doszedł do wniosku, że rodzinne zdjęcia plenerowe to całkiem niezły pomysł, więc ten rodzaj fotografii można przetestować z powodzeniem przy okazji chrzcin.
Na szczęście jego urok osobisty eliminował ewentualne protesty ekipy fotografującej, a wobec rodziny stosował sprytnie metodę soft-power w każdym kadrze i każdej aranżacji.
Wyszło na to, że przy okazji zdjęć od chrztu wszyscy się dobrze bawili. 001b 002e 005e 011c 017b 024e 026e 030e 035e 044e